NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky, které zodpovídáme mailem či telefonicky a nemusíte tak čekat, než se k Vašemu dotazu dostaneme.
 

Chystáme se na první trénink, co nám doporučíte?

Pokud zatím nemáte s tréninkem pejska moc zkušeností, doporučujeme na první návštěvu INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK (viz. menu vlevo).
Na tomto tréninku jste s instruktorem pouze Vy a Váš pejsek, je zde čas probrat nácvik jednotlivých cviků, i povědět si víc k řešení problémů, které třeba v současné chvíli máte.
Zde se dozvíte i vše potřebné k dalšímu tréninku u nás a pejsek si vyzkouší základní povely a různé triky k rozvíjení motorických schopností.
Cvičení je zkrátka možné zaměřit přímo podle potřeb Vašeho pejska.
Trénink je vždy vedený tak, aby pejska cvičení bavilo a na každou hodinu se těšil

Máme malé štěňátko, kdy se můžeme přihlásit?

Máte-li štěňátko se kterým si bez problémů víte rady a chcete ho hlavně seznámit s ostatními - socializovat - můžete využít ŠKOLKU PRO ŠTĚŇÁTKA a dorazit rovnou mezi pejsky.
Návštěva školky je vhodná 2 dny po 2. očkování (1. revakcinaci nákaz - DHPPi + L) která většinou probíhá okolo 9. týdne věku.
Pokud tato vakcinace ještě neproběhla, doporučil bych prozatím pouze individuální trénink a kontakt se štěňátky o pár dnů odložit.
Očkování proti vzteklině pro návštěvu školky není nutná.

Co s sebou na první trénink?

Na první trénink s sebou určitě nezapomeňte spoustu oblíbených pamlsků pro vašeho pejska, přetahovací hračku a vodítko se kterým se vám dobře pracuje.
Pejsek může mít obojek či postroj, záleží, na čem ho raději vodíte.
Je vhodné aby na trénink pejsek dorazil nenajezený a plný energie!

Chceme chodit pravidelně!

Máte zájem o pravidelný trénink a nechce se vám termíny "lovit" každý týden? Pak je pro Vás ideální trvalá rezervace.
Trvalá rezervace znamená, že na domluvený trénink budete mít rezervované místo každý týden.
Pro každý termín Vám dorazí e-mailem potvrzení dané lekce, kterou v případě potřeby můžete on-line zrušit.
Trvalou rezervaci si můžete domluvit po prvním tréninku u nás tak, že odpovíte na potvrzení, které Vám dorazilo a připíšete k němu, že máte zájem o pravidelný trénink.

Jak se přihlásit?

Naše tréninky je možné zarezervovat na stránkách www.plzenskypes.net v sekci trénink.
Rezervuje se každá hodina zvlášť, aby bylo možné nahlásit si pouze ty termíny, kdy budete moci dorazit.
Termíny všech našich tréninků vypisujeme vždy během víkendu v týdenním intervalu. Vždy je vypsáno minimálně 9 a maximálně 16 dnů dopředu.
Trénink je možné rezervovat pouze přímo u daného typu tréninku, které najdete v menu vlevo, kde jsou vypsaná všechny aktuálně volná místa. Jiné časy, než ty, které vidíte, bohužel volné nejsou - mají je rozebrané další pejsci.
Jsou-li všechny termíny rozebrané, nezbývá, než zkusit rezervaci později. Pokud nemůžete termín chytit, zkuste nám napsat email na info@plzenskypes.net
Na naše tréninky je možné vytvořit i trvalou rezervaci, která Vám pravidelné přihlašování může usnadnit.
Pokud máte přístup na facebook, zveřejňujeme na naší Facebook stránce LAST MINUTE TRÉNINKY - to je upozornění na to, že se objevilo volné místo, které nějaký pejsek na poslední chvíli zrušil.