PRONÁJEM PSÍHO HŘIŠTĚ NA DOSTÁLCE

Nepotřebujete vedení instruktora, ale chcete si s pejskem vyzkoušet agility parkur? Právě pro Vás nabízíme možnost pronájmu našeho psího hřiště!
Pro ty z vás, co na něm ještě nebyli:
Vždy máte připravené 3 parkury: Modrý pro začátečníky, červený pro pokročilejší pejsky a černý, který je výzvou i pro profi agiliťáky!
Aktuálně postavený parkur si můžete na facebooku prohlédnout předem a neztrácet čas hledáním čísel na místě!
Rozměry parkuru 40x22m. Povrch JUTA Grass Play comfort 2 + odpružené podložení pro dokonalý komfort pejsků při běhání.
Parkur je plně oplocený, profesionálně osvětlený.
Zeď a dálka jsou molitanové, kruh rozpojitelný, molitanový od firmy Ben@work. Skokovky celoplastové od firmy Kelbel, stabilní, bez jakýchkoli kovových částí. Tunely s protiskluzovou úpravou.
 

PRO KOHO SE HODÍ?

Pro všechny, co chtějí pejska vyběhat.
Pro agiliťáky - samouky.

Cena pronájmu je 200Kč za 30 minut

Platba za trénink musí být provedena tak, aby před tréninkem byla na účtu (dorazí v potvrzení přihlášky). V případě prodlení s platbou je cena pronájmu 250Kč za 30 minut. Zrušení tréninku je možné podle PRAVIDEL REZERVACE odkazem, který Vám po přihlášení dorazí na zadaný e-mail.
V případě vyvenčení pejska nutné vyčištění povrchu vlastními silami (vlhčené ubrousky) po očištění postižené místo opláchnout vodou (bude k dispozici).
Vstup na plochu pouze v čisté obuvi nepoškozující povrch (bez hrotů, takže žádné kopačky ani podpatky:).
Jakékoli poškození prosím nahlašte, prostor je monitorován, pokud Váš pejsek něco poškodí, domluvíme se na náhradě škody. Pokud bude třeba dokazovat pomocí záznamu, že k poškození došlo během Vašeho tréninku, bude účtována k ceně poškození pokuta ve výši 1.000Kč.
Uvazování pejsků je možné POUZE NA ÚVAZOVÉ KARABINY!
V CELÉM AREÁLNU PLZEŇSKÉHO PSA JE ZAKÁZÁNO KOUŘIT

Trénink si můžete rezervovat zde: